Sortiment |Zdravotná obuv Peter Legwood

Sme prvou značkovou kamennou predajňou talianskej zdravotnej obuvi Peter Legwood na Slovensku. Na počkanie upravíme obuv na mieru podľa postavenia vašich chodidiel. Najvhodnejší model a veľkosť vám odporučíme podľa výsledkov meraní chodidiel na prístroji iStep®. Je potrebné si vopred rezervovať termín, v ktorom sa budeme venovať výhradne vám.

REZERVOVAT TERMÍN ANALÝZY CHODIDEL

PETER LEGWOOD AEQUOS Dolphin Obuv pre ženy

Dolphin je obuv určená pre ženy alebo väčšie deti. Päta topánky je zvýšená o 10 % na väčšiu oporu a lepšie držanie nohy. Oceníte ju aj pre jej veľkú odolnosť. Využíva patentovaný systémAEQUOS. Je veľmi často používaná ako pracovná obuv (v zdravotníctve, školstve a pod.). Tento model sa dodáva vo veľkostiach č. 35 až 41.

PETER LEGWOOD AEQUOS Bubble Detská obuv

Bubble Bubble detská obuv je charakteristická väčšou hĺbkou topánky a zvýšenou ochranou členka, ktorá má predísť vyzutiu. Je založená na patentovanom systéme  AEQUOS. Dieťa môže v tejto zdravotnej obuvi pokojne bežať a nemusí mať strach, že ju stratí. Topánočky sú vhodné do školy aj škôlky ako prezuvky.

Tento model sa dodáva vo veľkostiach (dvojčíslie) č. 24 – 25, 26 – 27, 28 – 29, 30 – 31, 32 – 33.  Obuv je upraviteľná na mieru. V Chodím zdravo vám vyškolený personál poradí s výberom, prípadne s úpravou obuvi.

 

PETER LEGWOOD AEQUOS Žabky Shark

Shark sú zdravotné žabky, ktorých funkčnosť je založená na systéme  AEQUOS. Ide o flexibilnú obuv, ktorú môžete nosiť v meste aj na pláži. Tento model sa dodáva vo veľkostiach (dvojčíslie) č. 35 – 36, 37 – 38, 39 – 40, 41 – 42 (lila – fialová, rosa – svetloružová, azzurro – modrá, bianco – biela, nero – čierna), 43 – 44, 45 – 46 (azzurro – modrá, nero – čierna).

PETER LEGWOOD AEQUOS KONG

Tento model je veľmi odolný, má zosilnenú pätu. Rovnako ako všetky ostatné modely je založený na  systéme AEQUOS. Tento model sa dodáva vo veľkostiach č. 41 až 45.

PETER LEGWOOD AEQUOS Bull

Ideálna celoročná zdravotná obuv založená na patentovanom systéme  AEQUOS. Veľmi často sa používa ako pracovná obuv (v zdravotníctve, školstve a pod.). Tento model sa dodáva vo veľkostiach č. 35 až 48.

PETER LEGWOOD AEQUOS Duck Unisex

Duck je flexibilná obuv na každodenné nosenie založená na patentovanom systéme  AEQUOS. Bola vyrobená ako vôbec prvý model Peter Legwood. Tento model sa dodáva v dvojčislí: od č. 34 – 35 až 40 – 41 a od č. 45 – 46 až č. 47 – 48.

PETER LEGWOOD AEQUOS EVOLUTION 1

Obuv Evolution 1 značky Peter Legwood je dodávaný vo veľkostiach č. 37 až 46.

Táto obuv má integrovanú ortopedickú vložku Peter Legwood, ktorá je založená na patentovanom systéme AEQUOS. Tento ergonomický systém, garantujúci preberaní správneho držania tela, je vhodný pre všetky typy chodidiel. Pôsobením tlakových bodov a naklonenie dodáva chodidlu väčšiu stabilitu, čím napomáha zlepšeniu rovnováhy a výrazne znižuje námahu pohybového aparátu.

technológie Peter Legwood