Sortiment |Zdravotná obuv Aetrex

Vďaka patentovanému vyvýšeniu Lynco® pomáha zdravotná obuv Aetrex správnemu držaniu tela, znižuje svalové napätie a tlmí nárazy pri chôdzi. Výsledkom je úľava a lepšia rovnováha. Vyrába sa z odolnej, ľahkej a trvanlivé zmesi EVA UltraSky ™. Aetrex Flip flop a Slide sú americké moderné zdravotné topánky, ktoré si môžete kúpiť v rôznych modeloch a farbách.
Najvhodnejší model a veľkosť Vám odporučíme podľa výsledkov meraní chodidiel na prístroji iStep®. Je potrebné si vopred rezervovať termín, v ktorom sa budeme venovať iba vám.

REZERVOVAŤ TERMÍN ANALÝZY CHODIDIEL

AETREX FLIP FLOP

Zabudovaná podpora Lynco® stavia celé telo späť do osi. Pásik medzi prstami je špeciálne navrhnutý z mäkkej peny tak, aby chodidlá mala pohodlie celý deň. Protišmyková podrážka umožňuje nosiť Flip flopy celý deň v práci, doma aj na prechádzky. Tento model je dodávaný vo veľkostiach č. 35 až 46.

AETREX SLIDE

Patentované vyvýšenie Lynco® pomáha udržať správne držanie tela a znižuje svalové napätie. Protišmyková podrážka umožňuje nosiť obuv celý deň v práci, doma aj na prechádzky. Tento model je dodávaný vo veľkostiach č. 35 až 46.