Sortiment |Ortopedické vložky

LYNCO MOZAIC

Vhodné pre dámy aj pánov:

S patentovanou Mozaic Customization Technology® možno ortopedické vložky upraviť na počkanie, prispôsobiť vašim chodidlám a poskytnúť im tak dokonalú starostlivosť.

LYNCO FASHION

Vhodné pre dámy aj pánov:

Unikátnu ortopedickú vložku Fashion použijete do úzkej a tesnej spoločenskej obuvi, balerínok, lodičiek i čižiem. Špeciálny tvar so vstavanou podporou Lynco® pomáha zaistiť správne držanie tela. Vrchná vrstva je vyrobená z mäkkej a priedušnej kože.

 

LYNCO SPORT

Vhodné pre dámy aj pánov:

Špeciálne vyvinuté pre rekreačných aj profesionálnych športovcov. Poskytujú väčšiu oporu pri odraze a výbornú stabilitu. Medené vlákna CopperGuard® zaisťujú antibakteriálnu funkciu.

LYNCO CASUAL

Vhodné pre dámy aj pánov:

Ľahké a pružné ortopedické vložky Casual sú vybavené technológiou high-tech Carbosan®, ktorá tlmí nárazy. Medené vlákna CopperGuard® zaisťujú antibakteriálnu funkciu. Sú vhodné na celodenné nosenie.

 

LYNCO DRESS

Vhodné pre dámy aj pánov:

Trojštvrťová vložka do uzatvorenej spoločenskej obuvi. Tvarované jadro Pedic™ zaisťuje stabilitu a odolnosť, vrchná vrstva vďaka koži dýcha a spodná vrstva pokrytá semišom zabraňuje kĺzaniu vnútri topánky.

PETER LEGWOOD RUNWAY KID

Vhodné pre deti:

Detské vložky sa vyrábajú vo veľkostiach 29 – 34. Sú vyvinuté na základe patentovaného systému AEQUOS. Séria tlakových bodov a nastavení zväčšuje opornú plochu chodidla a výrazne zlepšuje telesnú rovnováhu.

 

PETER LEGWOOD AEQUOS RUNWAY

Vhodné pre dámy aj pánov:

Ergonomické vložky RUNWAY sú vyvinuté na základe patentovaného systému AEQUOS. Séria tlakových bodov a nastavení zväčšuje opornú plochu chodidla a výrazne zlepšuje telesnú rovnováhu.