TRÁPIA VÁS PLOCHÉ NOHY? MÁME PRE VÁS RIEŠENIE!

Sme prvými predajňami v ČR a SR s prístrojom iStep®. Predávame ortopedické vložky spoločnosti Aetrex. iStep® je patentovaná technológia z USA umožňujúca plne automatizovanú detailnú analýzu chodidiel. Výsledky merania iStep® sú okrem iného základom pre určenie typu ortopedickej vložky, vhodných cvičení na zlepšenie stavu chodidiel a pohybového aparátu alebo odporúčanie vhodného typu obuvi. Vložky Aetrex sú na mieste upraviteľné presne podľa výsledkov z prístroja iStep®. Každá noha môže byť inak plochá a potrebuje inú starostlivosť. Vložky na mieru sú to pravé riešenie pre bolesť plochej nohy.

ČO ZISTÍTE PRI ANALÝZE NA PRÍSTROJI ISTEP®?

  • Zistíte váš typ chodidla a postavenie nožnej klenby
  • Odhalíte, prečo vás bolia nohy alebo chrbát
  • Dozviete sa viac o tom, ako sa starať o svoje nohy

KOĽKO STOJÍ VYŠETRENIE

  • Vyšetrenie na prístroji iStep stojí 390 Kč

ZÍSKEJTE VOUCHER PRO VYŠETŘENÍ ISTEP ZDARMA!

NAPSALI O NÁS

Pred návštevou Chodím zdravo a vyskúšaním iStepu som netušila, že aj do lodičiek existujú vhodné ortopedické vložky. Po mesiaci používania si ich nemôžem vynachváliť. 

Marcela Křížová

Návšteva v Chodím zdravo na mne zanechala pozitívny dojem. Vyskúšal som si meranie na iStepe. Chválim príjemný personál. Premýšľam o tom, že sa o nohy budem lepšie starať.

Roman Škuthan

Po úraze Achillovej šľachy som sa musela obmedziť v športe. Až vďaka iStepu som objavila na mieru upravené vložky do športových topánok. Teraz zas môžem behať a športovať, ako som bola zvyknutá. 

Aneta P.

Play Video