HĽADÁTE VHODNÚ ZDRAVOTNÚ OBUV? ZISTITE VŠETKO O SVOJICH NOHÁCH.

Sme prvými predajňami v ČR a SR s prístrojom iStep®. Predávame ortopedické vložky spoločnosti Aetrex. iStep® je patentovaná technológia z USA umožňujúca plne automatizovanú detailnú analýzu chodidiel. iStep® je patentovaná technológia z USA umožňujúca detailnú digitálnu analýzu chodidiel. Výsledky merania iStep® sú základom pre správny výber ortopedickej vložky na mieru, odporúčania vhodnej zdravotnej obuvi, popr. cvičenia pre zlepšenie pohybového aparátu. Každá noha môže byť inak plochá a potrebuje inú starostlivosť. Vložky na mieru sú to pravé riešenie pre bolesť nie len plochej nohy.

ČO ZISTÍTE PRI ANALÝZE NA PRÍSTROJI ISTEP®?

  • Zistíte váš typ chodidla a postavenie nožnej klenby
  • Odhalíte, prečo vás bolia nohy alebo chrbát
  • Dozviete sa viac o tom, ako sa starať o svoje nohy

KOĽKO STOJÍ VYŠETRENIE

  • Vyšetrenie na prístroji iStep® stojí 15 EUR

ZÍSKEJTE VOUCHER PRO VYŠETŘENÍ ISTEP ZDARMA!

NAPSALI O NÁS

Pred návštevou Chodím zdravo a vyskúšaním iStepu® som netušila, že aj do lodičiek existujú vhodné ortopedické vložky. Po mesiaci používania si ich nemôžem vynachváliť. 

Marcela Křížová

Návšteva v Chodím zdravo na mne zanechala pozitívny dojem. Vyskúšal som si meranie na iStepe®. Chválim príjemný personál. Premýšľam o tom, že sa o nohy budem lepšie starať.

Roman Škuthan

Po úraze Achillovej šľachy som sa musela obmedziť v športe. Až vďaka iStepu® som objavila na mieru upravené vložky do športových topánok. Teraz zas môžem behať a športovať, ako som bola zvyknutá. 

Aneta P.

Play Video