Gratulujeme, práve ste si získali voucher
na vyšetrenie chodidiel zadarmo!

Na vyšetrenie chodidiel je nutné sa vopred objednať do konkrétnej predajne a na presný čas. Po kliknutí na tlačidlo rezervovať termín chodidiel budete presmerovaný do systému Reservio. So sebou môžete priniesť  vytlačený voucher alebo si len stačí zapísať jeho číslo, prípadne ho ukázať obsluhe v mobilnom telefóne.

GRATULUJEME
PRÁVE STE ZÍSKALI

VOUCHER

NA VYŠETRENIE CHODIDIEL TECHNOLÓGIOU iSTEP ZADARMO

Číslo voucheru: 470682568784

Dátum vydania: 18.07.2024

Tento voucher oprávňuje vyššie zmieneného držiteľa k bezplatnému vyšetreniu chodidiel technológiou iStep na nižšie uvedenej predajni Chodím zdravo. Voucher je možné uplatniť do 10 kalendárnych dní od jeho vystavenia.

Kontakt na predajňu:

Chodím zdravo
Vršní 1898/2, Praha 8, 182 00

Email: kobylisy@chodimzdrave.cz
Telefón: +420 776 141 704

POZOR! Na vyšetrenie chodidiel sa treba rezervovať v systéme Reservio.com. Pre rezerváciu kliknite na tlačidlo „Rezervovať termín analýzy chodidiel“ nižšie.

Postup rezervácie:

  • Kliknete na tlačidlo Rezervovať termín analýzy chodidiel
  • Vyberiete si kalendár pobočky, na ktorej si chcete termín rezervovať (Praha 2, Praha 10, Bratislava, Brno, Jablonec n. Nisou)
  • Vyberiete si niektorý z voľných termínov
  • Vyplníte kontaktné údaje
  • Do poznámok uveďte číslo voucheru

Voucher si môžete vytlačiť a priniesť so sebou, alebo stačí si iba opísať jeho číslo a uviesť ho pri návšteve vo vašom rezervovanie termíne. V prípade nejasností volajte na číslo (+421) 911 335 379